Kupite Premium da sakrijete sve reklame
Objave: 9   Posjećeno od: 65 users

Anketa

En sevdiğiniz hangisi

Sadece eu+ 10K
4
World map 50k
12
Ancient world
3
Ww1
7
3v3
4
Eu+ 3K veya 5k
1
Düellolar
1
Değisik senaryolar
6
Ne atwarı be bosver oynama
1

Ukupno glasova: 38
11.09.2015 - 16:04
Kim nasil seviyo bakalim
----
---------------------------------------------------------------- - - - - - - - -

----------------------------------------------------------------- - - - -- - - -
Učitavanje...
Učitavanje...
12.09.2015 - 15:35
Beyler bir şey sorucam oyuna 4-5 gün önce başladım . Emperyalist diye bir strateji türünü açtım . Kullansam mı kullanmasam mı ? Artıları ve eksileri neler ?
Učitavanje...
Učitavanje...
12.09.2015 - 16:44
Tüm birimlerden 1 saldırı puanı alır ve tüm birimlerin maliyetini 30 azaltır. kullanabilirsen güzel strateji
----
---------------------------------------------------------------- - - - - - - - -

----------------------------------------------------------------- - - - -- - - -
Učitavanje...
Učitavanje...
13.09.2015 - 07:45
Teşekkürler , bir şey daha sormak istiyorum şu anda 4500 SP var , Deniz stealth , Kara Stealth , Stealth ustası bunlar sanırım ek birimler açıyor fakat özellikleri neler ? bide sizce o stealth'ları almalı mıyım ?
Učitavanje...
Učitavanje...
13.09.2015 - 10:06
Bişey değil. stealt işe yarar oyunun bazı zamanlarında. düşmanın boş sehirleri olur gönderirsin gizlice askerleri. ben stealt ustasını fazla kullanmam acıkcası.
böyle stratejilerin özellikleriniöğenmek istersen yardım bölümünde birimler ve stratejiler var orda özelliklerin hepsini bulabilirsin
----

Učitavanje...
Učitavanje...
13.09.2015 - 10:07
Kara stealtını acman iyi olur senin için
----

Učitavanje...
Učitavanje...
13.09.2015 - 11:47
Teşekkürler
Učitavanje...
Učitavanje...
05.11.2015 - 15:48
En sevileni world 50 k hayırlı olsun
----

Učitavanje...
Učitavanje...
27.02.2016 - 11:41
Napisano od Black Flag -_., 05.11.2015 at 15:48

En sevileni world 50 k hayırlı olsun

aynen
----
EdizS Atwar Pro gamer
Učitavanje...
Učitavanje...
atWar

About Us
Contact

Privatnost | Uslovi korištenja | Baneri | Partners

Copyright © 2024 atWar. All rights reserved.

Pridružite nam se

Proširi riječ