Kupite Premium da sakrijete sve reklame
Objave: 12   Posjećeno od: 722 users
13.04.2013 - 12:19
Gerilla Taktiği nedir acaba artılarını ve eksilerini söyler misiniz oyundaki açıklama pek yeterli gelmedi bana ondan diyorum.
Henüz para babası ve görünmez kara birlikleri var bundan sonra hangi geliştirmelere öncelik vereyim sırasıyla (4500 sp var )..
Učitavanje...
Učitavanje...
13.04.2013 - 16:23
Marines (türkçe adını bilmiyorum) ve militia (yine bilmiyorum) kullanılıyor. Militia'nin bir turda ilerlemesi daha uzun bu stratejide. Aynı zamanda piyade yerine defans için daha iyi, çünkü parası daha az ve defans puanı daya yüksek bildiğim kadarıyla, yada -1. Genelde 5k başlangıç parası oyunlarında kulanılır. Ama marine yükseltmeleri olmadığı sürece kullanmanı önermem. (daha hızlı, daha şanslı, daha ucuz yükseltmeleri). Bende de daha yok : )
----
Učitavanje...
Učitavanje...
14.04.2013 - 04:34
Tamam peki 4914 sp var biraz daha biriktireyimmi yoksa
gizli deniz harekatı
hava desteği
deniz taşıma kapasitesi
görünmez saldırı ustası
yardımc ı kara savunma geliştirmelerinde bir veya birkaçını alayımmı ?
Učitavanje...
Učitavanje...
14.04.2013 - 04:46
Deniz taşıma kapasitesi, ve hava kapasitesi önlemli. Ama ben senin yerine olsam hızlı piyade almak için toplarım. Oyundaki en önemli geliştirme bence. Çok değiştiriyor nasıl oynadığını.
----
Učitavanje...
Učitavanje...
14.04.2013 - 08:54
Napisano od Milkyy, 14.04.2013 at 04:46

Deniz taşıma kapasitesi, ve hava kapasitesi önlemli. Ama ben senin yerine olsam hızlı piyade almak için toplarım. Oyundaki en önemli geliştirme bence. Çok değiştiriyor nasıl oynadığını.

Bu geliştirme kaç sp ve piyadelere +kaç menzil veriyo. Birde sırasıyla tüm geliştirmelerin olduğu bir konu var mı acaba forumda veya başka bir yerde bulamadım da harcamaları ona göre yapıcaktım .???
Učitavanje...
Učitavanje...
14.04.2013 - 17:35
Napisano od vurran, 14.04.2013 at 08:54

Napisano od Milkyy, 14.04.2013 at 04:46

Bu geliştirme kaç sp ve piyadelere +kaç menzil veriyo. Birde sırasıyla tüm geliştirmelerin olduğu bir konu var mı acaba forumda veya başka bir yerde bulamadım da harcamaları ona göre yapıcaktım .???

Premium olmadan 28,000sp. Biliyorum çok ama çok büyük bir etki yapıyor, yani ne kadar önce alırsan o kadar iyi. Manzile +1 veriyor, yani tanklarla eşit menzili oluyor.

Evet öyle bir konu var:

http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=6309
----
Učitavanje...
Učitavanje...
14.01.2015 - 11:47
Bazıları ilk turdan 10 ülke alıyor. Hızlıca her yeri alıyorlar. Nedir bunun taktiği ?
Učitavanje...
Učitavanje...
21.01.2015 - 23:48
Bertank is the top 3 turkish player imo
----
It's not the end.

Učitavanje...
Učitavanje...
20.05.2016 - 03:07
Bu taktiği birisi nasıl kullanacağımızı açıklayabilirmi.
Učitavanje...
Učitavanje...
21.05.2016 - 07:53
Militanlar ucuzdur ve atağı ve savunması 1 er artar yani 4 atağa ve 5 savunmaya sahip olurlar. Menzilleri de +2 artar. +2 de kritikleri artar. Yani militanlar baya güçlenir. Fakat daha öenmlisi marineslerin (görünmez birimlerin) fiyatı -80 düşüp 80 lolur. Yani çok ucuz fiyatı marines basıp az paralı oyunlarda çok güçlü olabilirsin. normalde marines fiyatı 160'tır.
----
---------------------------------------------------------------- - - - - - - - -

----------------------------------------------------------------- - - - -- - - -
Učitavanje...
Učitavanje...
30.05.2016 - 12:14
Bu taktikte başlarda nasıl büyüyebilirim.Hangi birimi kullanmalıyım başlarda çok zorlanıyorum
Učitavanje...
Učitavanje...
30.05.2016 - 12:48
Genişlemek için stealth birimleri kullan GW de ucuz oluyorlar defans için ise militia kullanırsın
----
:DDDDDDDD:d:D:Dd:d:D:d:ddddDDDDDDDDDDDDDDD::dddddd: DDDD DDDDDDDDD:D:DD:d:D.d
Učitavanje...
Učitavanje...
atWar

About Us
Contact

Privatnost | Uslovi korištenja | Baneri | Partners

Copyright © 2024 atWar. All rights reserved.

Pridružite nam se

Proširi riječ